Dřevěnou podlahu nepořizujete jen sami pro sebe, vydrží i pro další generace!

Protože víme, že podlaze můžete dát pořádně "zabrat", ošetřujeme ji osvědčenou kombinací oleje a vosku Natura Wax, která umožňuje dřevu dýchat a přitom vytváří tvrdý a odolný povrchový film.

Becker Acroma principalje největším evropským a předním světovým výrobcem barev, laků a mořidel pro povrchovou úpravu dřeva. Nabízí alternativu k produktům chemického průmyslu pro ty z nás, kteří chtějí žít ve zdravějším prostředí. 

Povrchy našich obydlí se dají přirovnat k ochranné slupce, ve které trávíme valnou část našich životů. Stejně jako kůže, či oblečení i tato vrstva potřebuje „dýchat“ a neměla by obsahovat škodlivé látky s negativním vlivem na organismy. Přírodní oleje nejsou „jen“ zdravou alternativou ke konvenčním chemickým produktům, mají i výborné vlastnosti, které pomáhají vytvořit příjemné klima a pohodu ve Vašem domově. Natura Wax je z přírodních surovin, ty jsou difúzní (mají otevřené póry), díky čemuž se přirozeně redukuje kondenzace vodních par, která má často na svědomí vznik plísní.

Jaké jsou základní rozdíly oproti konvenčním materiálům?


o dubu harmonie parket jsou vyrobeny bez ropných derivátů (konvenční barvy používají jako plniva PVC, syntetické oleje nebo syntetické pryskyřice)
o dubu harmonie parket jsou vyrobeny z obnovitelných surovin (rostlinných produktů – oleje, pryskyřice, vosky) nebo minerálních surovin z přírodních nalezišť (křída, křemenný písek, slída, křemen, mramorový prášek)
o dubu harmonie parket jsou zdravotně nezávadné (neobsahují aromatické uhlovodíky, dioxiny, formaldehyd, trichloretylen a další zdraví škodlivé látky)
o dubu harmonie parket přírodní oleje, vosky a lazury uchovávají přirozený vzhled ošetřovaného dřeva a poskytují mu optimální ochranu
o dubu harmonie parket minerální barvy přirozeně reagují s podkladem, výsledný povrch je prodyšný, trvanlivý a barevně stálý
o dubu harmonie parket vyrábí se za minimální spotřeby energie a jejich výroba neznečišťuje životní prostředí